ID
CHAT
Chat with us on Whatsapp!
+49 160 96 89 53 49
Agriturismo Le Mimose - Imperia

Opinie - Agriturismo Le Mimose

Prywatne apartamenty w Imperia
Liguria
3 km od morza
Internet Wi-Fi gratis
Agriturismo Le Mimose - Imperia
Agriturismo Le Mimose - Imperia
Prywatne apartamenty w Imperia
Liguria
Agriturismo Le Mimose - Imperia
Agriturismo Le Mimose - Imperia
Prywatne apartamenty w Imperia
Liguria


Rodziny wybierają
PepeMare
Oto dlaczego

1. Gościnność
Czy zdarzyło Ci się podczas przeglądania wielkiego portalu turystycznego poczuć się zagubionym/ą niczym w obcym mieście? PepeMare to kameralna, przyjazna użytkownikom strona, zaprojektowana przez ludzi dla ludzi. Z nami gościnność zaczyna się już w strefie online.

2. Uczciwość
Zapraszając Cię na naszą stronę internetową pokazujemy, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Wszystkie ośrodki wakacyjne odwiedzamy osobiście i robimy tam sobie zdjęcia, możecie sprawdzić, że nie opowiadamy bajek!

3. Dla rodzin z dziećmi
Wiemy również marzenia i oczekiwania rodzin z dziećmi. Pozwól sobie doradzić i wyślij szybko...

4. Niezobowiązujące zapytanie
Wakacje powinny być wybierane na spokojnie. Dlatego zapytania, które do nas kierujesz nigdy nie są wiążące. Bezpłatne i bez drobnego druku poinformujemy Cię o cenach i dostępności. Dajemy Ci...

5. Gwarancja informacji
Z rodziną Pepe nie dokonasz rezerwacji dopóki nie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Gwarantowane, ponieważ musisz otrzymać ...

6. Dokładna rezerwacja
Z rodziną Pepe zarezerwujesz dokładnie ten apartament, który z całego kompleksu najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Nie jeden z wielu! Masz możliwość wyboru!

7. Zmiany gratis
Nasze rodziny rezerwują pobyt z dużym wyprzedzeniem. Jeśli nieoczekiwanie zmienią się Twoje plany i będziesz musiał dokonać zmiany w rezerwacji, z PepeMare zrobisz to za darmo!

8. Z Tobą na wakacjach
Masz problem w czasie wakacji? Wyślij SMS lub wiadomość na WhatsApp do Giuseppe, a on skontaktuje się z dyrekcją ośrodka i problem zostanie rozwiązany. W krótkim czasie otrzymasz odpowiedź.

9. Pozytywna opinia
Zdążyłeś się z pewnością domyślić, że opinie o PepeMare są pozytywne! Sekret naszego sukcesu to kompletna informacja i obecność przy Twoim boku. Jeśli jesteś dobrze poinformowany, wakacje będą udane! Ponieważ "scientia est potentia" - wiedza to potęga! Nie powierzaj swojego urlopu przypadkowi!

10. Pozostajemy w kontakcie
Po zakończeniu urlopu pozostajemy w kontakcie! Możesz śledzić nasze podróże po Włoszech i szukać inspiracji do własnych wojaży. Od czasu do czasu poinformujemy Cię o naszych propozycjach!

11. Powtórz zabawę
Prawdopodobieństwo, że powrócisz do nas, aby zarezerwować kolejny urlop z PepeMare jest bardzo wysokie: wiesz, że możesz nam zaufać, że nasze apartamenty są piękne a wakacje będą udane. Dlaczego tego nie powtórzyć?

PepeMare
1 Recenzja
Apartament: 10
Połoźenie: 10
Usługi: 10
Ocena: 10
Osiągnięty wynik
10
Agriturismo Le Mimose 10100 +4971416429744 Str. Ronchi Brighei, 3,
18100 Imperia
05/09/2019 22:17:42
10
Fantastyczna obsługa!
APARTAMENT
Wohnung zweckmäßig, schöne große Terasse, Wohnung war sauber, Personal sehr hilfsbereit und zuvorkommend
USłUGI
Personal sehr freundlich und zuvorkommend!
POłOźENIE
Auto notwendig, um zum Strand, Supermarkt, ... zu kommen Schöne Strände in der Nähe (ca 15 Minuten mit Auto), Gegend sehenswert, Penny ca. 5 Minuten mit dem Auto entfernt
KSIĘGA GOŚCI
Wir empfehlen das Agriturismo weiter und würden auch wieder kommen; oberes Haus empfehlenswerter als unteres -> Schwimmbad schöner, Wohnung Viola und daneben mit Fenster im Schlafzimmer, haben zwei B4 Wohnungen nicht, unbedingt nachfragen! Sehr ruhig, aber man braucht ein Auto!
Beatrice
München
... vai piano ...