ID
CHAT
Chat with us on Whatsapp!
+49 160 96 89 53 49

Misja, wartości i wizja PepeMare

Misja: Pomagamy rodzinom z dziećmi spędzić najpiękniejsze dni w życiu!

Za każdym razem kiedy podróżując odkrywamy nowe miejsca, poznajemy nowych ludzi, podziwiamy piękno przyrody czy po prostu spędzamy miłe chwile z naszymi dziećmi, czujemy się szczęśliwi i głęboko wdzięczni za te wyjątkowe momenty! Założyliśmy PepeMare z zamiarem dzielenia się radością, którą zostaliśmy obdarzeni i uszczęśliwianiem innych rodzin, podobnych do naszej!

Jeśli się zastanowić to właśnie wspólnie spędzone wakacje pozostają wyryte w naszej pamięci, więc nie ma misji lepszej niż ta! To podsyca naszą pasję, z którą tworzymy PepeMare i wpływa na nasze zaangażowanie, aby urlop naszych klientów był niezapomniany i wyjątkowy.

Aby zrealizować misję, tak ważną jak nasza, potrzebny jest kompas! Internet w istocie jest przepełniony portalami internetowymi, a świat jest pełen ośrodków wakacyjnych! Jak orientujemy nasze działania? Co sprawia, że udaje nam się podarować Wam więcej od każdej innej agencji? Oto wartości, którymi kierujemy się w naszej przygodzie!

Wartości: Gościnność, zaufanie, uprzejmość, ceny

  1. Gościnność i ludzkie ciepło: oferujemy Wam tylko te ośrodki, które kochają swoich gości, które goszcząc ich u siebie pozwalają się poczuć jak w domu. To miejsce zarządzane przez uśmiechnięte osoby, które realizują się w tej pracy. Dlatego na stronie PepeMare znajdziesz tylko "kilka wybranych propozycji", które odwiedzamy osobiście i których misja jest spójna z naszą.
  2. Zaufanie: za każdym razem, kiedy jakaś rodzina rezerwuje wakacje przez PepeMare czujemy się wdzięczni za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni! Aby na nie zasłużyć odwiedzamy i osobiście sprawdzamy nasze kompleksy oraz wstawiamy nasze zdjęcia w tych konkretnych miejscach (aktualnie jesteśmy jedynymi, którzy to robią). Poza tym dokładamy starań aby PepeMare było możliwie jak najbardziej jasne i przejrzyste.
  3. Uprzejmość:służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem w uprzejmym i personalnym kontakcie z klientem. Porozumiesz się z nami poprzez e-mail, telefon, WhatsApp lub Facebook. Jesteśmy prostymi, konkretnymi osobami które pozostają do Twojej dyspozycji, aby dać Ci niepowtarzalne wakacje.
  4. Ceny: aby doświadczenie z PepeMare uczynić niezwykłym proponujemy indywidualną obsługę i zaufanie lokalnej agencji, w bezkonkurencyjnych cenach w Internecie.

Jak zapewne zauważyłeś PepeMare nie jest (i nigdy nie będzie) witryną dla rezerwacji masowych, zaprojektowaną tylko dla potrzeb biznesowych! PepeMare jest tworzone przez rodzinę, która chce uszczęśliwić inne rodziny, takie jak nasza!

Ostatecznym celem, do którego dążymy jest bycie postrzeganymi przez naszych klientów, jako ...

Wizja: Najlepsza agencję na rodzinne wakacje

Realizujemy naszą wizję za każdym razem kiedy słyszymy komplementy od naszego klienta, kiedy pisze pozytywną recenzję, kiedy poleca PepeMare swojemu znajomemu oraz kiedy w głębi serca czuje się szczęśliwy ze spędzonych z nami wakacji!

... vai piano ...