ID
CHAT
Chat with us on Whatsapp!
+39 333 86 48 985
Cervia Mare Hotel - Cervia

2 Opinie - Cervia Mare Hotel

Apartamenty wakacyjne w Cervii
Emilia Romania
50 m od morza
Internet gratis
Cervia Mare Hotel - Cervia
Cervia Mare Hotel - Cervia
Apartamenty wakacyjne w Cervii
Emilia Romania
Cervia Mare Hotel - Cervia
Cervia Mare Hotel - Cervia
Apartamenty wakacyjne w Cervii
Emilia Romania
Cervia Mare Hotel - Cervia
Cervia Mare Hotel - Cervia
Apartamenty wakacyjne w Cervii
Emilia Romania
Cervia Mare Hotel - Cervia
Cervia Mare Hotel - Cervia
Apartamenty wakacyjne w Cervii
Emilia Romania

i

Here you find a complete description of the accommodation

i

Here you can book your apartment

i

Here you will find the reviews of the other guests of PepeMare

i

Here you will find the most beautiful attractions close to the accommodation

i

You can find more pictures of the property

Rodziny wybierają
PepeMare
Oto dlaczego

1. Gościnność
Czy zdarzyło Ci się podczas przeglądania wielkiego portalu turystycznego poczuć się zagubionym/ą niczym w obcym mieście? PepeMare to kameralna, przyjazna użytkownikom strona, zaprojektowana przez ludzi dla ludzi. Z nami gościnność zaczyna się już w strefie online.

2. Uczciwość
Zapraszając Cię na naszą stronę internetową pokazujemy, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Wszystkie ośrodki wakacyjne odwiedzamy osobiście i robimy tam sobie zdjęcia, możecie sprawdzić, że nie opowiadamy bajek!

3. Dla rodzin z dziećmi
Wiemy również marzenia i oczekiwania rodzin z dziećmi. Pozwól sobie doradzić i wyślij szybko...

4. Niezobowiązujące zapytanie
Wakacje powinny być wybierane na spokojnie. Dlatego zapytania, które do nas kierujesz nigdy nie są wiążące. Bezpłatne i bez drobnego druku poinformujemy Cię o cenach i dostępności. Dajemy Ci...

5. Gwarancja informacji
Z rodziną Pepe nie dokonasz rezerwacji dopóki nie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Gwarantowane, ponieważ musisz otrzymać ...

6. Dokładna rezerwacja
Z rodziną Pepe zarezerwujesz dokładnie ten apartament, który z całego kompleksu najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Nie jeden z wielu! Masz możliwość wyboru!

7. Zmiany gratis
Nasze rodziny rezerwują pobyt z dużym wyprzedzeniem. Jeśli nieoczekiwanie zmienią się Twoje plany i będziesz musiał dokonać zmiany w rezerwacji, z PepeMare zrobisz to za darmo!

8. Z Tobą na wakacjach
Masz problem w czasie wakacji? Wyślij SMS lub wiadomość na WhatsApp do Giuseppe, a on skontaktuje się z dyrekcją ośrodka i problem zostanie rozwiązany. W krótkim czasie otrzymasz odpowiedź.

9. Pozytywna opinia
Zdążyłeś się z pewnością domyślić, że opinie o PepeMare są pozytywne! Sekret naszego sukcesu to kompletna informacja i obecność przy Twoim boku. Jeśli jesteś dobrze poinformowany, wakacje będą udane! Ponieważ "scientia est potentia" - wiedza to potęga! Nie powierzaj swojego urlopu przypadkowi!

10. Pozostajemy w kontakcie
Po zakończeniu urlopu pozostajemy w kontakcie! Możesz śledzić nasze podróże po Włoszech i szukać inspiracji do własnych wojaży. Od czasu do czasu poinformujemy Cię o naszych propozycjach!

11. Powtórz zabawę
Prawdopodobieństwo, że powrócisz do nas, aby zarezerwować kolejny urlop z PepeMare jest bardzo wysokie: wiesz, że możesz nam zaufać, że nasze apartamenty są piękne a wakacje będą udane. Dlaczego tego nie powtórzyć?

PepeMare
4 Recenzje
Apartament: 8.5
Połoźenie: 9
Usługi: 9
Ocena: 8
Osiągnięty wynik
8.63
Cervia Mare Hotel 8.63100 +4971416429744 Via Cristoforo Colombo 11,
48015 Cervia
20/10/2015 12:05:37
8.63
POLECAM!!!
APARTAMENT
Miejsce bardzo przyjemne,apartament na sześć osób bardzo wygodny, klimatyzacja działa bez problemu, miejsce na samochód na zamykanej posesji. Uważam że cena do jakości jest ok. Chętnie skorzystam ponownie z usług "Pepemare".
POłOźENIE
Bardzo blisko do centrum i plaży. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów jest co zwiedzać.
KSIĘGA GOŚCI
Pozytywna
Henryk
Bytom
Cervia Mare Hotel 6.5100 +4971416429744 Via Cristoforo Colombo 11,
48015 Cervia
31/07/2015 14:20:35
6.5
nie było najgorzej...
APARTAMENT
aczkolwiek klimatyzacja była tylko w przedpokoju w dodatku była strasznie zanieczyszczona i słabo chłodziła. do pokojów chłód nie docierał. Były co prawda 2 wentylatory ale nie załatwiały sprawy. O internecie można zapomnieć. Na tarasie był brzydki, brudny parasol. zamieszczone zdjęcia apartamentu nie odzwierciedlały wielkości apartamentu. Na 10 osób, czyli 2 samochody przysługiwało jedno miejsce parkingowe.
POłOźENIE
okolica przyjemna i fajne knajpki, w których można było korzystać z internetu. Polecamy restauracje della Dina (dobre ryby i inne owoce morza), oraz pizzerie Lunardina. Obie dosłownie 200 metrów od apartamentu.
Iwona Niewęgłowska
Warszawa, Polska
... vai piano ...