ID
CHAT
Chat with us on Whatsapp!
+39 333 86 48 985
Le Corti di Montepitti - Suvereto

Opinie - Le Corti di Montepitti

Apartamenty w Suvereto
Toskania
12 Km od morza
Internet Wi-Fi gratis
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Apartamenty w Suvereto
Toskania
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Apartamenty w Suvereto
Toskania
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Apartamenty w Suvereto
Toskania
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Le Corti di Montepitti - Suvereto
Apartamenty w Suvereto
Toskania

i

Here you find a complete description of the accommodation

i

Here you can book your apartment

i

Here you will find the reviews of the other guests of PepeMare

i

Here you will find the most beautiful attractions close to the accommodation

i

You can find more pictures of the property

Rodziny wybierają
PepeMare
Oto dlaczego

1. Gościnność
Czy zdarzyło Ci się podczas przeglądania wielkiego portalu turystycznego poczuć się zagubionym/ą niczym w obcym mieście? PepeMare to kameralna, przyjazna użytkownikom strona, zaprojektowana przez ludzi dla ludzi. Z nami gościnność zaczyna się już w strefie online.

2. Uczciwość
Zapraszając Cię na naszą stronę internetową pokazujemy, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Wszystkie ośrodki wakacyjne odwiedzamy osobiście i robimy tam sobie zdjęcia, możecie sprawdzić, że nie opowiadamy bajek!

3. Dla rodzin z dziećmi
Wiemy również marzenia i oczekiwania rodzin z dziećmi. Pozwól sobie doradzić i wyślij szybko...

4. Niezobowiązujące zapytanie
Wakacje powinny być wybierane na spokojnie. Dlatego zapytania, które do nas kierujesz nigdy nie są wiążące. Bezpłatne i bez drobnego druku poinformujemy Cię o cenach i dostępności. Dajemy Ci...

5. Gwarancja informacji
Z rodziną Pepe nie dokonasz rezerwacji dopóki nie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Gwarantowane, ponieważ musisz otrzymać ...

6. Dokładna rezerwacja
Z rodziną Pepe zarezerwujesz dokładnie ten apartament, który z całego kompleksu najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Nie jeden z wielu! Masz możliwość wyboru!

7. Zmiany gratis
Nasze rodziny rezerwują pobyt z dużym wyprzedzeniem. Jeśli nieoczekiwanie zmienią się Twoje plany i będziesz musiał dokonać zmiany w rezerwacji, z PepeMare zrobisz to za darmo!

8. Z Tobą na wakacjach
Masz problem w czasie wakacji? Wyślij SMS lub wiadomość na WhatsApp do Giuseppe, a on skontaktuje się z dyrekcją ośrodka i problem zostanie rozwiązany. W krótkim czasie otrzymasz odpowiedź.

9. Pozytywna opinia
Zdążyłeś się z pewnością domyślić, że opinie o PepeMare są pozytywne! Sekret naszego sukcesu to kompletna informacja i obecność przy Twoim boku. Jeśli jesteś dobrze poinformowany, wakacje będą udane! Ponieważ "scientia est potentia" - wiedza to potęga! Nie powierzaj swojego urlopu przypadkowi!

10. Pozostajemy w kontakcie
Po zakończeniu urlopu pozostajemy w kontakcie! Możesz śledzić nasze podróże po Włoszech i szukać inspiracji do własnych wojaży. Od czasu do czasu poinformujemy Cię o naszych propozycjach!

11. Powtórz zabawę
Prawdopodobieństwo, że powrócisz do nas, aby zarezerwować kolejny urlop z PepeMare jest bardzo wysokie: wiesz, że możesz nam zaufać, że nasze apartamenty są piękne a wakacje będą udane. Dlaczego tego nie powtórzyć?

PepeMare
1 Recenzja
Apartament: 10
Połoźenie: 10
Usługi: 10
Ocena: 10
Osiągnięty wynik
10
Le Corti di Montepitti
10100
29/08/2016 13:19:06
10
Le Corti Montepitti
APARTAMENT
Die Wohnung Bilocale 4 war sauber und zweckmässig eingerichtet. Die Dusche ist etwas eng aber allemal gut um sich zu reinigen. Die Betten waren sehr gut. Leider war kein Backofen in der Küche vorhanden
USłUGI
Das Personal ist sehr freundlich und spricht mehrere Sprachen was für die Kinder mit der Animation leichter war. An der Reception wird einem bei Fragen gern geholfen. Das Eis und die Getränke an der Bar beim Pool waren gut. Es war in allem eine tolle Atmosphäre.
POłOźENIE
Die Umgebung ist sehr schön. Sowohl die Anlage selbst als auch die schöne Natur im Umkreis. Da so zentral gelegen ist man schnell mit dem Auto zu den Ausflugszielen. Leider ist fussläufig keine Stadt schnell zu erreichen man braucht was fahrbares was aber einem dann schnell in die nächste Stadt oder zum Strand kommen lässt. Aber da es in der Anlage eine abendliche Kinderanimation gab blieben wir dann für das Abendprogramm dort.
KSIĘGA GOŚCI
Uns hat der Familienurlaub sehr gut gefallen und würden die Anlage gern weiterempfehlen oder kommen nochmal hier her. Das einzige was störte das es zu unserer Zeit viele Hunde in der Anlage da gab.
Sandra
Berlin, Deutschland
... vai piano ...